fbpx

Spółka B.A.U.M.S. Steuerberatungs Poland Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, księgowości, płac, doradztwa prawnego dla polskich firm działających na terenie Niemiec jak również firm niemieckich działających w Polsce.

W ramach swojej działalności współpracujemy z międzynarodową grupą księgowo-doradczo-consultingową Auren GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem w związku z czym możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość usług wraz ze wsparciem podatkowym dyplomowanych Steurebarater z Niemiec.

Zakres usług, które możemy Państwu zaoferować, jest bardzo obszerny i obejmuje zarówno doradztwo prawne, podatkowe jak i księgowe na terytorium Niemiec.

Wychodzimy z założenia, że firmy powinny w maksymalny sposób koncentrować się na swoim biznesie, natomiast całość spraw formalno-podatkowych powierzają Państwo nam.
Jesteśmy stale otwarci na potrzeby naszych klientów i wymagania rynku, starając się poszerzać naszą ofertę o nowe usługi.

Zaufało nam już wiele polskich firm z branży budowlanej, usług pielęgniarskich działających na terenie Niemiec, świadczących sprzedaż poprzez platformy Amazon/Ebay, jak również spółki mające siedziby w Wielkiej Brytanii, Portugalii, Niemczech.