fbpx

Szanowni Panstwo,  nasza oferta skierowana jest do firm Niemieckich zainteresowanych nawiazaniem kontaktow z  poskimi firmami chcacych rozpoczac dzialalnosc na terytirumi Niemiec

Swoją ofertę dedykujemy wszystkim Przedsiębiorcom, dla których ważne jest stałe podnoszenie konkurencyjności w środowisku biznesowym. Niezależnie od tego czy prowadzisz rodzinną firmę, czy też  jesteś szefem dużej korporacji, nieustannie szukasz możliwości oszczędności przy zachowaniu pełnej elastyczności, dzięki której możesz szybko i sprawnie reagować na bieżące potrzeby Klientów

Nasza usluga zawiera zarowno wyszukiwanie firm  na rynku polskim jak rowniez organizowanie wszystkich niezbednych formalnosci dla ww firm celem podjecia prac w Niemczech.

Oferujemy usluge rejestracji do niemeickiego VAT, wnisokowanie o zwolnienie z 15 % podatku budowlanego, a w przypadku juz potracengo podatku oferujmey pomoc w jego odzyskaniu. prowadzenie ksiegowsci dla firm budowlanych na terenie Niemiec.

Nasze biuro oferuje rowniez pomoc w rejestrowaniu polskich pracownikow do Zollamt, a takze wypelnianie calej dokumentacji potrzebnej do legalnej pracy na terytorium Niemiec.

Pomagamy w negocjacjach hadlowych dla firm Niemiec szukajacych  podwykonawcow w Polsce jak rowniez dla Polskich firm ktore chca rozpoczac swoja dzialalansc na terytorium Niemiec.

Mozemy zaoferowac pomoc w kontaktach z polskimi oraz  niemieckimi Urzedami Skarbowymi.